Özel Direksiyon Eğitimi

Ehliyet Almak İçin Kestel Sürücü Kursuna Kayıt Yaptırdınız ancak kendinizi yetersiz hissediyorsanız, Direksiyon sınavını kazanamam korkusu sizi tedirgin ediyorsa. Ehliyet almayı garantilemek istiyorsanız o zaman Özel Direksiyon Dersi Eğitimi almaya karar vermelisiniz. 

Ehliyet Aldınız Fakat Bursa Trafiğinde Araç Kullanmaktan Çekiniyorsanız O zaman  Uzman Eğitmenlerimiz Özel Donanımlı araçlarımızla vereceğimiz özel direksiyon dersi ile sizi Bursa trafiğine güvenle hazırlıyoruz

Bir İşe Başlayacaksınız ve iş yeri size bir araç verecek fakat siz henüz kendinize olan öz güveninize sahip değilsiniz. Endişelenmeyin hızlı bir özel direksiyon dersi eğitimi Programıyla, sizi kısa bir sürede Bursa trafiğine tek başınıza çıkabilecek düzeye getiriyoruz.

Bayanlar evinizin kapısında Aracınız duruyor fakat siz çocuğunuzu okula, kreşe götüremiyorsanız, Evinizin ihtiyaçları nı karşılamak için markete gidemiyorsanız,bir yakınınızı ziyarete gidemiyorsanız artık bizden alacağınız Özel Direksiyon Dersi eğitimi zamanı gelmedi mi sizce !

Ehliyetinizi alalı uzun zaman oldu ama ailedeki yakınlarınızdan aldığınız direksiyon eğitimi anında bağırmaları , kızmaları vs yüzünden cesaretinizi toplayamazsınız,''Tam ısınmaya başladığınız anda bir yanlışınızda yakınlarınızın kızmalar vs sizi üzecek ve öğrenemeyeceksiniz. Bu yüzden sizi cesaretlendirecek korkularınızı yenmeyi sağlayacak araba kullanmanın usul ve esaslarını tüm inceliklerini öğretecek bir Direksiyon Hocası istiyorum.''' diyorsanız özel direksiyon dersi eğitimi için doğru yerdesiniz.

Özel Direksiyon Dersi Eğitimi sırasında olabilecek kaza veya trafik cezalarından öğrencilerimiz asla SORUMLU TUTULMAZ.Bu tür cezalar şirketimizce karşılanır.
Kendi Aracınız İle Özel Direksiyon Dersi almak istiyorsanız Direksiyon Öğretmeni sürüş seviyenizin uygunluğunu kontrol ettikten sonra, isteyen öğrencilerimize kendi araçlarıyla özel direksiyon eğitimi verilmektedir.

İsterseniz OTOMATİK, İsterseniz MANUEL araçlarımızla Bursa trafiğinde güvenli direksiyon eğitimi vermekteyiz. Araçlarımız güvenli donanımlıdır ( Çift fren tertibatı, ABS, EBD, çift hava yastığı vardır). Ehliyeti olmayan öğrencilerimize gelirken aracımızın üstünde SÜRÜCÜ ADAYI ibaresi vardır. Ehliyeti olanlarda bu ibareyi kaldırırız. Araçlarımız trafik yasalarına uygun, resmi belgelidir. Araçlarımızın hepsi son modeldir. Güvenlikten ve kaliteden taviz vermemekteyiz.Bizim önceliğimiz sizlerin can güvenliğidir. Sizler direksiyon eğitimi boyunca güvenli araçlarımızla hocalarımıza emanetsiniz.
Trafik Fobiniz ( KORKUNUZ ) var ve nasıl yeneceğinizi bilemiyorsanız Direksiyon Eğitimi ciddi bir iştir.Sizin, sevdiklerinizin ve diğer insanların hayatı söz konusudur. Gelin uzman Direksiyon Eğitmenlerimiz size yardımcı olsun ve size vereceğimiz özel direksiyon dersi eğitimi ile siz Bursa trafiğine güvenle adepte olup sizi bu Trafiğe hazırlayalım.

Daha Önceden kaza geçirmiş sürücülerin korkularını yenmeleri kolay değildir.Fakat Uzman Direksiyon hocalarımızdan alacağınız eğitim ile en kısa sürede korkularınızı yenip kendi öz güveninize kavuşup sizi tekrar güvenle trafiğe kazandırırız.


Değerli Sürücüler ve Sürücü Adayları, Unutmayın siz şöför koltuğunda iken hem kendiniz hem de sevdiklerinizin size emanettir. Belki de alacağınız özel direksiyon dersi eğitimi sizin ve sevdiklerinizin hayatta kalması için bir vesile olacaktır. Bizim tek amacımız size kaza yüzü göstermeden, sizi tecrübeli bir sürücü yapmaktır.
Özel Direksiyon Dersi Eğitimi aktif programlarımıza katılmak istiyorsanız, lütfen önceden Eğitim merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hızlı iletişim
  • 0532 631 45 50
  • 0532 631 45 50
  • info@kestelsurucukursu.com
Bize Yazın
Hızlı iletişim

Whatsapp Destek

İbrahim BOLULU

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?